Hakkkımızda

Nar Teknoloji A.Ş. 2010 yılında Escort Teknoloji Yatırım A.Ş.’nin iştirakiyle kurulmuştur.


Dünyanın saygın fotoğraf makinesi ve dürbün üreticilerinden Pentax firmasının distribütörlüğünü yapan firma, ilk yıllarında tablet, projeksiyon cihazı ve bilgisayar aksesuarları gibi ürünlerin ülke genelinde dağıtımı konusunda başarılı olmuştur.


Firma 2015 yılı başında stratejik bir değişikliğe giderek optik ürünler konusunda uzmanlaşma kararı almıştır.


Pentax firmasını satın alan Ricoh Imaging Company ile yoluna devam firmamız, kısa süre içinde dünya’nın önde gelen dürbün ve teleskop üreticilerinden Bushnell ve Tasco firmalarının distribütörlüğüne de başlayarak outdoor dünyasına girmiştir. Aynı yıl profesyonel ve ileri amatör fotoğrafçılara yönelik Japon Tokina firmasının distribütörlüğüne başlayarak fotoğraf sektöründe ki kalıcılığını pekiştirmiştir.


2016 yılı içinde sıra dışı ve üst düzey tripod üreticisi olan İngiliz 3 Legged Thing, fotoğraf sektörünün en tanınmış çanta markalarından Lowepro ve gerek fotoğraf sektörüne, gerekse mobil cihazlara yönelik ürünleri olan Joby markalarıyla çalışmaya başlamıştır.


Firmamız, görüntüleme ile ilgili konularda yeni ürün gruplarını portföyüne eklemeye devam edecektir. Nar Teknoloji A.Ş. ülkemiz kullanıcılarını konularında saygın üreticilerin ürünleriyle buluşturmaya devam etmek kararlılığıyla çalışmalarını fotoğrafçılığın kalbi olarak kabul edilen Sirkeci’deki yeni ofisinde sürdürmektedir.