Stok Sorunuz 3 Legged Thing Alan Pro  Monopod ve Doc Ayak Sabitleme Kiti - YENİ!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

3 Legged Thing Alan Pro Monopod ve Doc Ayak Sabitleme Kiti - YENİ!

ALAN bizim inanılmaz profesyonel karbon fiber monopodumuzdur. Çok yönlülük ve dayanıklılık için tasarlanan Alan, el bagajını taşıyacak kadar kompakttır ve maksimum 1,5 metreye kadar uzar. % 100 saf karbon fiber ve uçak tipi alaşımlardan üretilen Alan, hem maksimum hem de 60 kg'lık büyük bir yük kapasitesine sahip, hafif ve sağlamdır! 100/1 oranında ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir.Kendi ağırlığının 100 mislini taşıyabilir. 60 kg'a kadar taşıyabilme kapasitesi ile en güçlü kamera ve fotoğraf makinelerini dahi taşıyabilir. Katlanmış halde 45 cm uzunluğu ile el bagajına kolayca sığar.

ALAN, mikrofon veya kamera kolu olarak kullanılmasını sağlayan çift 1/4 "-20 ve 3/8" -16 dişlere sahiptir. Eşsiz Big Grip maksimum tutuşu sağlar ve nemi dağıtmak için tasarlanmış derin kanallar içerir ve patentli Tri-Mount plakası aksesuarların takılması için delikler içerir.

ALAN, DOCZ ile birlikte monopodlara stabilite eklemek için özel olarak tasarlanmış sağlam ayak dengeleyicidir. Alaşımlı taban yapısı, sağlam bir ABS üst kapağı ve lastik çizme ayarlayıcısı ile DOCZ, esnemesiz monopodlar için sağlam ve sağlam bir taban oluşturur. Lastik ayarlayıcı, DOCZ 'bilya yatağı üzerindeki sürtünme kilidini kontrol eder. Bilye tutucusu 3/8 "-16 dişe sahiptir ve böylece ekstra stabilite için dik olarak kilitlenebilir. DOCZ bacakları yukarı doğru katlanarak, nakliye için daha kompakt bir ayak izi oluşturur.Alan, boyut, ağırlık ve kabiliyetin mükemmel bir karışımıdır; Çok yönlülük, uyarlanabilirlik ve esneklik için tasarlanmış profesyonel bir monopod.Alan,  profesyonel fotoğrafçılar veya film yapımcıları için güçlü bir yardımcıdır.

  • Marka: 3 LEGGED THING
  • Ürün Kodu: 153 02 02 002
  • Stok Durumu: Stok Sorunuz
  • 1.082,63TL