Stok Sorunuz 3 Legged Thing Alan Pro  Monopod ve Doc Ayak Sabitleme Kiti - YENİ!

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

3 Legged Thing Alan Pro Monopod ve Doc Ayak Sabitleme Kiti - YENİ!

Profesyonel bir karbon fiber monopod olan ALAN, çok yönlülük ve dayanıklılık için tasarlanmıştır.45 cm uzunluğu ile el bagajında taşıyacak kadar kompakttır ve maksimum 1,5 metreye kadar uzar. % 100 saf karbon fiber ve uçak tipi alaşımlardan üretilen ALAN, 60 kg'lık ağırlık taşıma kapasitesine sahiptir.En güçlü kamera ve fotoğraf makinelerini dahi taşıyabilir.100/1 oranında ağırlık taşıma kapasitesi ile kendi ağırlığının 100 mislini taşıyabilir.

ALAN, mikrofon veya kamera kolu olarak kullanılmasını sağlayan çift 1/4 "-20 ve 3/8" -16 dişlere sahiptir. Eşsiz Big Grip maksimum tutuşu sağlar ve patentli Tri-Mount plakası, aksesuarların takılması için delikler içerir.

DOCZ, monopodlara stabilite eklemek için özel olarak tasarlanmış sağlam ayak dengeleyicidir. Alaşımlı taban yapısı, sağlam ABS üst kaplaması ile  DOCZ, esnemesiz monopodlar için stabil ve sağlam bir taban oluşturur. Ekstra stabilite için dik olarak kilitlenebilir. DOCZ bacakları yukarı doğru katlanarak, taşıma için kolaylık sağlar.

ALAN, boyut, ağırlık ve kabiliyetin mükemmel bir birleşimidir. Çok yönlülük, uyarlanabilirlik ve esneklik için tasarlanmış profesyonel bir monopod olan ALAN,  profesyonel fotoğrafçılar veya film yapımcıları için güçlü bir yardımcıdır.
  • Marka: 3 LEGGED THING
  • Ürün Kodu: 153 02 02 002
  • Stok Durumu: Stok Sorunuz
  • 1.172,42TL