Sandmarc'tan İki Yeni Ürün

Yazan Nar Teknoloji 21/09/2020 0 Yorumlar Teknoloji,


Sandmarc'tan İki Yeni Ürün


1. Hareket Değişken Filtresi (Motion Variable Filter)
 Iphone kameranızı herhangi bir ortama göre ayarlamanıza izin veren yeni bir filtre sistemi. İçerik oluşturmanızı daha da ileri götürerek çok yönlü olanaklar ekler. Uzun pozlamalı fotoğraflar çekebilir ve filmlerinize sinematik hareket bulanıklığı ekleyebilirsiniz. Yeni iPhone 11 modellerinde Hareket Filtresi, düşük ışıkta gece modunda çekim yapmanızı sağlar.
  

Özellikler:

☉ Çok kaplamalı Sinema Camı
☉ ND8-ND64 (3-6 Durak)
☉ Evrensel Patentli Klipsli Sistemi
☉ Geniş, Anamorfik ve Telefoto Lens Uyumlu 

Dayanıklılık göz önünde bulundurularak tasarlanan  Hareket Değişkeni ND Filtresi, bir sinema camından tasarlanarak gerçeğe yakın renkler sunar, pozlamayı doğru bir şekilde ayarlar ve diğer değişken ND filtrelerinde yaygın olarak görülen çapraz vinyet oluşumunu (X çubuğu) önler. Alüminyum çerçeve, kolay ayarlama için "ND" seviyelerini veya "Işık duraklarını" gösteren hassas işaretlerle lazerle oyulmuştur.

Uyumluluk: ☉ iPhone 11 Pro Max, 11 Pro, 11, iPhone XS Max, iPhone XS, iPhone XR, iPhone X, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 6, iPhone 6 Plus,  iPhone 5, iPhone 4, iPhone SE, Samsung Note 10, S10 Plus, S10, S9, S9 Plus, Samsung Note 8, S8, S8 Plus, S7, S7 Edge, Google Pixel 3, Pixel 2, Pixel, Huawei P30 / P20 Pro, OnePlus 7 Pro

 

2. Prolight Işık


Cebinizde kompakt, güçlü ve doğru ışıklar. Portre fotoğrafçılığı, sinematik hikaye anlatımı ve daha fazlası için mükemmeldir.

 

2 sürümü mevcuttur:
 
a) Prolight RGB Sürümü:  Fotoğrafçılık ve film yapımı için  16 milyon ışık verir ve çok yönlü bir renk yelpazesi sunar.
b) Prolight Bi-Color: 1500 lux parlaklık gücü ile en güçlü ışığımızdır. Anahtar ışık ve dolgu ışığı olarak sıcak ve soğuk sıcaklık tonları sağlar.

Her iki yeni ürün de çok yakında Nar Teknoloji stoklarında satışta olacaktır. 

Etiketler: sanmarc filtre lens

Yorum Yapabilirsiniz