-8% Stok Sorunuz Tokina atx-m 85mm F1.8 FE Lens (Sony Uyumlu) - YENİ!

Yeni atx-m Serisi Hakkında


Yeni atx-m serisi, yüksek kaliteli ve aynı zamanda maliyet performanslı optik lenslerle aynasız fotoğraf makineleri için lens modelleri sunuyor.
 Tokina atx-m 85mm F1.8 FE Lens


Tokina atx-m 85mm F1.8 FE lens, Tokina atx-m serisinin Sony E mount full frame aynasız kameralar için tasarlanan  yeni bir üründür.


Tokina, yüksek kaliteli ve muhteşem fiyat-performans dengesine sahip yeni atx-m serisi ile hızla büyüyen aynasız makine pazarını (hem full frame hem APS-C)  hedefliyor. Yeni tasarlanan Tokina atx-m 85mm F1.8 FE, Sony E mount full frame aynasız kameralar için tasarlanan tamamen yeni bir orta tele foto prime lens’tir. Portre, manzara ve yakın çekimler için ideal olan 85mm fokal uzunluğa sahiptir.
Mekanik ve Elektronik 

ST-M odaklama motoru sayesinde sessiz, hızlı ve doğru odaklama. Tamamen metalden yapılmış ünite. Pürüzsüz ve hassas manuel odaklama.Fonksiyonellik

Tokina atx-m 85mm F1.8 FE, fotoğrafçılar için mükemmel işlevsellik ve kullanılabilirlik sağlayan otomatik odaklama ve Sony fotoğraf makinesinin diğer işlevleriyle uyumludur.


                                                                    


AF sistemi ile tam uyumluluk

Tokina atx-m 85mm F1.8 FE, Fast Hybrid AF sistemi ve tüm AF işlev ayarlarıyla tamamen uyumludur. Tescilli E mount AF lenslerle aynı AF performansını sağlar. Yüz / Göz Öncelikli AF, Gerçek Zamanlı Göz AF gibi ince manuel odak ayarlarıyla da uyumludur.


MF Yardım Fonksiyonu

Hassas odaklama ayarı, görüntü büyütme işlevi ile eşzamanlı kilitleme ve monitördeki çubuk mesafe göstergesi ile odaklama halkasının manuel döndürülmesi ile çalıştırıldığında MF Yardımcı işlevine uyumluluk ile desteklenir.


Optik düzeltme

Elektrik kontakları üzerinden veri iletim kabiliyeti nedeniyle, kamera gölgeleme, bozulma ve yanal renk sapmalarını düzeltmek için lens çipinden gerekli verileri alır. Optik düzeltmeler kamera tarafından da yapılabilir.


5 Eksenli Görüntü Sabitleme

Odak uzaklığı verilerini aktararak Tokina atx-m 85mm F1.8 FE, kameranın gövde içi 5 Eksenli Görüntü Sabitleme işlevinden maksimum düzeyde faydalanabilir.Öne Çıkan Özellikler

  • Hızlı diyafram f / 1.8, geniş ön cam elemanı çapı ve düşük ışık düşme performansı sayesinde köşeden köşeye üstün çözünürlük, pürüzsüz ve güzel bokeh.
  • Tokina'nın su, yağ ve toz itici özellikli özel Süper Düşük Yansıma Kaplaması 
  • Sony A7 serisinin 5 eksenli görüntü sabitleme, MF desteği, Yüz / Göz Önceliği AF, Gerçek Zamanlı Göz AF ve elektronik mesafe ölçeği gibi en son özelliklerinden tam olarak yararlanmaÜrün Teknik Özellikleri

Model
Fokal Uzunluk :85mm
Max Diyafram :f/1.8
Min Diyafram :f/16
Otomatik Diyafram :Evet
Görüş Açısı :28.5°
Min Odak Uzaklığı :0.8m
Makro Oranı :01:08
Odak Modu :Otomatik
Manuel Odak Halkası :Evet
Oto Fokus Switch :Kamera Switch
Fokus Tipi :Dahili Fokus
Filtre Ebatı :72 mm
Kaplama :Çoklu kaplama
Yapı :10 eleman, 7 grup
Diyafram Yaprağı :9
Parasoley :BH-727
Ebatlar :93.23x80 mm
Ağırlık :645 gr

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Tokina atx-m 85mm F1.8 FE Lens (Sony Uyumlu) - YENİ!

  • Marka: TOKINA
  • Ürün Kodu: 153 01 01 840
  • Stok Durumu: Stok Sorunuz
  • 5.606TL
  • 5.156TL