Stok Sorunuz Tokina Opera 50mm F1.4 FF CEF Lens (Canon Uyumlu)

Yorum Yap

Lütfen yorum yazmak için oturum açın ya da kayıt olun.

Tokina Opera 50mm F1.4 FF CEF Lens (Canon Uyumlu)

Tokina Opera 50mm F1.4 FF  full frame lens ile üst seviye DSLR fotoğraf makineleri için yeni nesil premium lens serisini sunuyor. Yeni seri, günümüzün yüksek kalitede optik tasarım gerektiren yüksek çözünürlüklü full-frame DSLR fotoğraf makineleri için idealdir. Tokina'nın ödüllü AT-X lens serisinin mirasından yola çıkarak bu yeni seri  en zorlu yüksek performanslı DSLR fotoğraf makinelerinin her türlü ihtiyacına yanıt veriyor.  

Modern toplumda "opera" kelimesi dram, müzik ve dansı birleştiren sahne sanatları için yaygın olarak kullanılır. Yeni premium full-frame DSLR lens serimize opera isminin vermemizin altında yatan neden fotoğrafçılara gerçek sanat eserleri yaratma konusunda yardımcı olma fikri yatıyor.


Ürüne Genel Bakış

50mm F1.4 FF, yüksek performanslı full-frame DSLR fotoğraf makineleri için Tokina'nın yeni opera serisindeki ilk premium objektiftir. Lens, günümüzün DSLR teknolojisinin taleplerini karşılamak için Tokina'nın optik mühendislik ve elektronik tasarım alanındaki en son yenilikleri içermektedir. Hızlı ve sessiz çalışma için halka şeklindeki ultrasonik motorlar, Tokina'nın yeni ELR lens kaplama teknolojisi ve gelişmiş hava sızdırmazlık teknolojisi gibi gelişmiş özelliklere sahip yeni 50mm F1.4 FF opera lens, birçok kamera çantasının vazgeçilmezi olacak.

 

Üstün Optik Performans ve Doğal Bokeh

Keskin kenardan kenara görüntüler sunmak için, Opera 50mm F1.4 FF optik konstrüksiyonda SD (Süper Düşük Dispersiyon) camdan kalıplanmış 3 lens elemanı ve arka odak lens grubunda bir asferik cam elemanı bulunur. Lens, doğal olarak güzel bir bokeh için 9 yaprak, yuvarlak şekilli bir diyafram içerir. Tüm diyaframlarda ve odak noktalarında üstün optik performans ile birlikte hızlı ve oldukça AF, bu lensi çeşitli fotograf türleri ve ve farklı kullanım senaryoları uygun hale getirir.

 

Özel Yeni Nesil Tokina ELR kaplama

Yeni geliştirilen, Tokina ELR (Son Derece Düşük Yansıma) Kaplama, objektiften görülebilen,lense giren ve geçen görünür ışık spektrumunu spesifik olarak hedeflemek için tasarlandı. Bu, geleneksel Tokina lens kaplamalarına kıyasla yansıma oranını büyük ölçüde azaltır. Bu, özellikle güçlü ışık kaynakları görüntü içinde olduğunda zorlu aydınlatma koşullarında çekim yaparken  gölgelenme ve parlamada önemli ölçüde azalmaya neden olur.

 

Temel Özellikler

Fokal Uzunluk

:

50 mm

Maksimum Diyafram Açıklığı

:

f1.4

Minimum Diyafram Açıklığı 

:

f16

Otomatik Diyafram             

:

Evet

Görüş Açısı

:

47°24' 

Minimum Fokus Mesafesi   

:

0.4m

Fokus Modu                     

:

Otomatik

Manuel Fokus Halkası         

:

Evet

Fokus Tipi                           

:

Dahili fokus

Sensör Ebatı                       

:

Full Frame

Filtre Ebatı

:

72 mm

Lens Yapısı

:

15 grupta 9 eleman

Diyafram Yaprağı                 

:

9

Ebatlar

:

80 x 107.5 mm

 

 


  • Marka: TOKINA
  • Ürün Kodu: 153 01 01 830
  • Stok Durumu: Stok Sorunuz
  • 6.499,00TL