Sandmarc’tan Yeni iPhone 12 Uyumlu Lens ve Aksesuarları

Yazan Nar Teknoloji 16/03/2021 0 Yorumlar Teknoloji,

Sandmarc’tan Yeni iPhone 12 Lens ve Aksesuarları
Cep Telefonları için premium lens, filtre ve aksesuarları üreten Sandmarc markasının yeni iPhone 12 için tasarlanmış lens modelleri ve özel Pro kılıf modeli sizlerle buluşuyor.

Sandmarc’ın yeni lens ve pro kılıfı modelleri; iPhone 12, iPhone 12 Mini, iPhone 12 Pro, iPhone 12 Pro Max modelleriyle kullanılabiliyor.

 

Sandmarc iPhone 12 İçin Lens Modelleri

 

  • Sandmarc Anamorfik Lens

Mobil profesyonel mobil film yapımı için tasarlanan anamorfik lens, ultra geniş en boy oranı, oval bokeh ve yatay lens parlamaları ile sinematik çekimler yapmanızı sağlar. Üstün performans için çok elemanlı, çok kaplamalı ve yansıma önleyici camdan üretilmiştir.

 

  • Sandmarc Balıkgözü Lens

10 mm çok kaplamalı lens ve çok yönlü bir montaj sistemine sahip SANDMARC balıkgözü lens, 5x ultra geniş görüş alanı ile sanatsal görüntüler, manzara, şehir ve konser fotoğrafçılığı için idealdir.

 

  • Makro Lens

En parlak ayçiçeklerinden en küçük tırtıllara kadar Sandmarc Makro Lens, çıplak gözle göremediğiniz canlı ayrıntıları yakalar.

 

  • Geniş Açı Lens

Hem ön, hem arka kameranız ile geniş açı fotoğraflar çekmenize olanak sağlar. iPhone 11 ve iPhone 12 kameralarının gece modunda ve düşük ışık koşullarında daha iyi fotoğraflar çekmenize olanak tanır.

 

  • Telefoto Lens

Telefoto 60mm lens 2x optik büyütme sağlar. Telefoto lens, günlük yaşamın sokaklarını, şehir içi bir binanın muazzam yüksekliğini veya büyüleyici portreler çekmek için için idealdir.

 

Sandmarc yeni iPhone 12 uyumlu lens modelleri için tıklayınız.

 

 

Sandmarc iPhone 12 İçin Yeni Pro Kılıf
iPhone Pro Kılıfı: Pro Kılıf,mıknatıs özellikli tasarıma sahiptir. iPhone'unuza konfor, dayanıklılık, çok yönlülük ve stil katar. iPhone kameralarınızınızı korumak için tasarlanmış metalik alüminyum kaplamaya sahiptir. SANDMARC lensler ve filtrelerle sorunsuz şekilde kullanılır.Tüm yeni iPhone 12 modelleri için mevcuttur.

 

Sandmarc iPhone 12 İçin Yeni Pro Kılıf için tıklayınız.

Etiketler: sandmarc lens

Yorum Yapabilirsiniz